%100 Yerli Restoran Adisyon Sistemi

Restoran adisyon sistemi sayesinde restoran sistemleri daha iyi çalışır, çalışanlardan ve zamandan tasarruf edilir. Verimi arttırmaya destek olan bu sistem, tüm işlemleri en ince ayrıntısına kadar detaya alarak takip oluşturur. Cafe, restoran alanlarında en verimli hizmete yol açar. Sizlerde tüm bu hizmetlere ihtiyaç duyuyorsanız yeni nesil pos olan Optimus Pos ile hızlı ve güvenilir ekonomik adisyon sistemi hizmetinden yararlanabilirsiniz. Hemen web sitesini inceleyin ve bilgi sahibi olun.

Restoran Adisyon Sistemi Nedir? Restoran Sipariş Programı, Pos Sistemi Restoran Adisyon Sistemini Mi İfade Eder?

Hizmet sektörü olan işletmelerde, (genellikle cafe restoran işletmelerinde) hizmet detayının takip edilmesi restoran adisyon sistemi ile gerçekleştirilir. Pos sistemi olarak da adlandırılan bu sistem, İngilizce ‘Point Of Sales’ kelimesinin kısaltılmış halinden türetilmiştir. Restoran otomasyon sistemi, pos çözümleri, pos programı, adisyon programı, restoran sipariş programı, adisyon sistemi diye de adlandırılan bu sistem, verilen hizmetin takibine yarayan yönetim sürecidir. Bu süreç sayesinde işletme sahibi müşterinin sipariş verdiği ürünü kayıt altına alır. Sipariş edilen ürünlerin türü, miktarı ve ücreti belgeler ile kayıt edilir. Bu sistem, işletme sahibi ve çalışan (garson, kurye vb.) kişilerin işlerini kolaylaştırır. Oluşturulan adisyon sisteminde restoran adisyon programı sayesinde hizmet ödemesinin alınmasından teslimine kadar olan süreçte sistem düzgün ve verimli bir şekilde yönetilir.

Adisyon sistemi (pos sistemi) sayesinde işlek ve yoğun olan cafe restoran gibi işletmelerde akış hızlanır. Sipariş hataları en düşüğe inerek memnuniyetler artar. Dijital adisyon takibi ve manuel adisyon takibi seçenekleri içeren bu sistem, bilgi teknolojileri sayesinde en büyük yenilikleri beraberinde getirir. Yeni nesil pos olan Optimus Pos ile ekonomik adisyon sistemine sahip olabilirsiniz. Bu sistem ile bulut tabanlı yapı, her zaman güncel olan hizmet caller-ıd entegrasyonu gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Yeni nesil büyük ekranları, pahalı donanım ve özellikleri avcunuza sığdıran mobil uygulaması ile sizlerde hizmetinizde öne geçebilirsiniz. Küçük bir yatırım ile kullanımı kolay ve hızlı Optimus Pos uygulaması için sitemizi detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

restoran adisyon programı

Optimus Pos’un Gelişmiş Özelliklere Sahip Pos Sistemi Hakkında Detaylı Bilgiler

Optimus Pos gelişmiş özellikleri ve altyapısı ile her daim en iyi hizmeti vermektedir.

  • Mobil Uyumluluk: Pahalı donanıma sahip olmayı gerektirmeyen, dijital ortamlarda Ios ve android platformlarda çalışabilme özelliği.
  • Sade Arayüz: Kullanıcı dostu bir hizmet, kullanıcı dostu arayüz, kullanım kolaylığı sağlar. Hızlı android- Ios- Windows 10 işlemcileri ile.
  • Hızlı Altyapı: En son yazılım (bulut-cloud yazılımı vb.) dilleri ve geliştirilmiş olan hızlı, güvenli alt yapı.
  • Web Panel: Tüm kontroller web paneli üzerinden kolay bir şekilde elinizin altında.
  • Kontrol Sizin Elinizde: Adisyon takibi, indirim, iade, ikram, giderler, ciro, cari, stok, kurye takiplerini anlık yapma hizmeti.
  • 7/24 Destek Hattı: Çözüm için destek.

Optimus Pos, adisyon takibi ile gelişmiş yazdırma modülü imkanı sunmaktadır. İhtiyaçlarınıza göre yapılandırılabilen kurulumsuz ve zahmetsiz IP temelli yazdırma çözümleri ile kusursuz hizmet seçeneği mevcuttur. Optimus Pos’da günlük adisyon seri numarası takibi ile iç denetimleriniz daha da kolaylaşacak.

restoran adisyon otomasyonu

Restoran Adisyon Sisteminin Sağladığı Faydalar

Adisyon sistemi-Pos sistemi restoran veya cafe için birçok olumlu fayda ortaya çıkarmaktadır. Restoran ve yöneticisine birçok faydası bulunan bu pos sistemi, uygun yazılım ile en iyi desteği sağlamaktadır. Kurye ve sipariş takibi yapılabilmektedir. Kafe veya restoranda bulunan müşteri sayısına erişilebilmektedir. Müşteri bilgileri öğrenilebilmektedir.

Restoran adisyon sisteminin faydaları arasına depo durumunun takip edilebilme durumu da girmektedir. Herhangi bir sorun ile karşı karşıya kalmadan takip edilerek müdahale edilmesine yardımcı olmaktadır. Restoran adisyon sistemi;

 • Kasa ve gider takibi
 • Müşteri bilgi ekranı
 • İnternet (online) ortamından mutfağa sipariş verme
 • Menü ve ürün tanımı
 • Hesap veya masayı bölme
 • Birleştirme
 • Takip etme
 • Maliyet
 • Performans raporları
 • Mutfak ekranı
 • Mobil cihazlarda çalışma
 • Android adisyon programı ile hesap çıktısı kurallarını oluşturmak
 • Garson takip edebilme
 • İndirim
 • İkram takibi gibi daha birçok fayda çeşidi sağlayarak etkili bir yönetime yol açmaktadır.restaurant sipariş programı
Optimus Pos’un Sunduğu Avantajlar

Favori arama ürünlerinizi dijital menüde ilk ve otomatik olarak açık şekilde görebilmektesiniz. Optimus Pos giriş yatırım maliyetinin çok düşük olması dolayısıyla fiyat bildirimlerini sizi etkileyecek şekilde sunmaktadır. Optimus Pos ile işletmenizi dijitalleştirmek için tablet ya da pos printer yardımı ile rekabete hazır halde bulabilirsiniz.

Optimus Pos qr menü, paket sipariş (paket servis yönetimi) restoran pos sistemi gibi tüm hizmetlerinde en güncel yazılım dili ile hizmet vermektedir. Geliştirilmiş mimarisi ile yüksek hızda güvenli sunucu hizmeti mevcuttur. 7/24 kesintisiz hizmet ile kullanıcılarını memnun eder. Sunucu bakım masrafları ortadan kalkar. Veriler güvende olur ve düzenli bir şekilde yedeklenir. Elektrik ve internet kesinti durumu işi durdurmaz. Mobil şebeke ile sipariş alımı devam eder. Optimus Pos’un verdiği hizmette el terminali ve kullanıcı lisansı gerekmez. Sistem android 7.0 ve Ios 12 üstü tüm mobil cihazlarda çalışır. Bildirimler sayesinde iskonto, iade gibi tüm bilgi türlerine erişilir.

Adisyon sistemleri, mutfaktaki yönetim sürecini de dijitalleştirerek çalışma şeklini güçlendirir. Yalnızca bununla kalmayarak personellerin işlerini de kolaylaştırır. Sistemin uygulanmasının kolaylığı sistemin kullanılması için en iyi sebeplerdendir. Hızlı işlemler ile sistemin daha iyi ve güvenli döndürülmesine yol açar. Evrak işlerini azaltan adisyon sistemindeki takip süreci, iyi bir iletişim sürecinin de ortaya çıkmasını sağlar.

Akıllı çözümler ile zaman kazandıran pos sistemi, paket sipariş, paket servis çözümü gibi hizmetler sunan Optimus Pos’da qr menü, entegrasyonlar gibi hizmetleri de inceleyerek en iyi şekilde bilgi sahibi olabilir, daha fazla detaya ulaşabilirsiniz.

cafe market restaurant online pos mobil menü yönetimi

Restoran Adisyon Sistemi Hizmetlerinde Dikkat Edilmesi Gerekilenler

Restoran hizmetlerinde önemli bir yere sahip olan restoran adisyon hizmeti ve sunduğu avantajlardan yararlanabilmeniz için dikkat etmeniz gereken bazı hususlar bulunur. Sizlere en yeni ve en güvenilir hizmeti sunan Optimus Pos’un adisyon sistemi almadan önce dikkat etmenizi ön gördüğü kriterler şu şekildedir;

  • Restoran sahibi ihtiyaçlarını iyi bir şekilde tanımlamalıdır. Kendisine yarar sağlayacak, ihtiyaçlarına yönelik adisyon sistemi almalıdır.
  • Adisyon programı iyi bir şekilde araştırılmalıdır. Yorumlar ve memnuniyete önem verilmelidir.
  • Satış sonrası hizmet ve destek önemsenmelidir. Satın alınan sistem sonrası hizmet detayı araştırılmalıdır. Herhangi bir aksaklık durumunda sistemin çalışması için anlık çözümlerin sunulması gerekmektedir.
  • Bulut sistemi gibi farklı sistemlere sahip hizmet de istenen tasarrufa ulaşmak için bütçeye uygun olabilecek hizmetler aranmalıdır.
  • Fiyat araştırması yapılmalıdır.
  • Rekabet için fark yaratmak adına mobil adisyon sistemleri gibi daha ilgi çekici türde bulunan menü seçenekleri keşfedilmelidir.

Optimus Pos indirme sayısı, memnun müşterileri aktif kullanıcısı ve değerlendirme miktarı ile sizlerin güvenini sağlayacak yeni nesil bir platformdur. Ekonomik bir şekilde sizlere uygun hizmet sağlamaktadır. Abonelik tutarı dışında, güncellemeler, ek kullanıcı, uzaktan destek talebi gibi destekler için ücret talep etmemektedir. Pahalı donanım ve sunuculara ihtiyaç duymadan işinizi yönetebileceğiniz Optimus Pos hizmeti ile en doğru donanım yatırımınızı yapabilir, giriş maliyetlerinizi minumumda tutabilirsiniz.

detaylı mutfak garson yemek favori arama özelliğiRestoran Adisyon Sistemi Fiyatları

Restoran adisyon sistemleri restoran yönetiminde işlerin büyümesi için oldukça önemli bir etkendir. Günümüzde artan iş dünyası rekabeti dolayısıyla yönetimlerin dijital ortamlara dökülüp  üretkenliklerin artması ile ün kazanmıştır. Daha düzenli bir ortamda daha kalıcı bir çözüm yolu üreterek işleri ilerletmek isteyen iş sahiplerinin tercihi olan adisyon sistemleri, piyasada oldukça fazla şekilde yer almaktadır. Kalite ve fiyat dengesi açısından farklılık gösteren sistem türleri kapsadıkları ürün detayları ile dikkat çekmektedir.

Teknik servis hizmetleri, sanal menüler gibi seçeneklerin yer aldığı hizmet de destek, güven, yeterli donanım da ön plana çıkmaktadır. Yeni nesil Pos olan Optimus Pos, bulut tabanlı yapısı, her an güncel oluşu, entegre Qr menüsü, caller-id entegrasyonu, yemek sepeti-getir-trendyol vb. uygulama entegrasyonu gibi hizmetleri ile müşterilerinin adisyon sistemi, paket servis yönetimi işlemlerinde güvenini kazanmıştır.

Müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik hizmeti ile küçük yatırım donanımlı uygulama stratejisini savunan Optimus Pos uygun fiyatlı tarifeleri ile karşınıza çıkmaktadır. İşletmenizin hacmine göre hesaplanan tarife detaylarını sizlere sunmaktadır. Sunulan paketlerde sınırsız güncelleme ve modüllere erişim hakkı imkanı bulunmaktadır. Standart popüler olmak üzere, entry, chain gibi tarifeleri deneyimlemeniz için 15 gün ücretsiz deneme hakkı içermektedir. Sınırsız kullanıcı, 7/24 uzaktan destek, sınırsız modüller gibi hizmet detaylarını içeren tarifelerin detaylarına sizde web sitesi üzerinden hemen ulaşın. Seçeceğiniz deneme tarifesi ardından isim, soy isim, telefon numarası, e posta gibi iletişim bilgileri, işletme adı il ve işletme hakkında bilgiler (garson-kurye sayısı vb.) ile mesajınızı iletebilirsiniz.